Svatby
Předně, nepovažuji se za svatebního fotografa, i když jsem už pár (desítek) svateb nafotil. Nejde mi o to jen vyfotit svatbu jako další zakázku v řadě, shrábnout peníze a příští týden být zase o štaci dále. Fotím maximálně jednu svatbu za měsíc, každou svatbou doslova žiji, těším se na ni, dávám do ní kus sebe, kus duše a srdce - jak do příprav, tak do úprav fotek. Při tomto způsobu práce víc stíhat neumím a ani nechci. 
Co chci?
Chci vyprávět příběh. Nejlépe příběh s dobrým koncem. A svatba je dobrým koncem příběhu o lásce dvou lidí. A aby ten příběh za něco stál, musí mít začátek, prostředek a konec. Proto nefotím "jen obřad". Proto si nehraji na žádné balíčky a akční nabídky. Jsem plně k dispozici od časného rána, přes celý den až do pozdního večera. Chci být u toho, když se nevěsta strojí na nejhezčí den v životě, i u toho, když novomanželé tančí při západu slunce svůj první manželský tanec.
Instituci svatby vnímám staromilsky, romanticky, s hlubokou úctou a pokorou. Je to nejhezčí den dvou zamilovaných lidí. Nechci být zaměstnanec, chci být přirozenou součástí celého dne, chci svatbu prožít s Vámi. Většinu párů, kde jsem dostal důvěru a měl tu čest fotit, považuji za své přátele. Proto Vás budu chtít určitě poznat předem, abychom spolu strávili příjemné předsvatební odpoledne, udělali pár fotek a zjistili, jestli pocitově jedeme na stejné vlně. 
Svatební focení stojí 9.000.- Kč. 
Cena je to co zaplatíte, hodnota je co dostanete. 
Dostanete:
Minimálně 10 upravených fotografií z předsvatebního focení v digitální podobě. 
Dostanete zachycený celý svatební den od rána do večera, MINIMÁLNĚ 40 upravených fotografií. Nejméně jsem odevzdával 56, nejvíce 430. Prostě se to tak sešlo. Nebudu schovávat skvělé a zajímavé fotky jen proto, že jsme si řekli nějaké číslo. 
Dostanete fotografie v plném tiskovém rozlišení v digitální podobě, uložené na datovém nosiči (USB disk). 
Fotky v papírové podobě tištěné na prémiovém papíru 280 g. Velikost tištěných fotek je 27x18 cm, detaily na tak velké fotce uvidí i vaše babička. 
Vše zabalené v pevném elegantním zlato-bílém boxu, který slouží zároveň jako schránka a důstojný úložný prostor. 
Z fotografií pak tvořím slideshow v přehrání na PC nebo televizi. Fotky tak můžete skouknout do pár minut, případně sdílet okamžitě online s vašimi přáteli.
Fotografie vybírám sám a odevzdávám cca do 14 dnů od svatby, nejčastěji v rozmezí 3-10 dní.
Rodinné a párové focení a focení dětí
Portréty párů, dětí a rodinné focení. Délka focení obvykle 20-60 minut. Minimálně 10 upravených fotografií v digitální podobě. Cena 500,- Kč. Fotografie vybírám sám a odevzdávám cca do 7 dnů od focení, obvykle do 3 dnů.
Foto projekty
Máte foto projekt? Chcete nafotit něco netradičního? Ozvěte se mi. Rád zkouším nové věci. Když se nadchnu pro něco zajímavého, moc rád nafotím i zadarmo (TFP). 
Co nefotím?
Nefotím newborn (malá čerstvě narozená miminka), nejde mi to, neumím to. Nefotím krajinky a architekturu, nejde mi to, neumím to. Nefotím školy, školky a hromadné akce. Nefotím fotky "na stojáka" u umělých pozadí, nemám proti tomu nic, věřím že se to líbí, ale nechci to dělat :) 

Back to Top